07 Ağustos 2013

Vodafone Vodem Evimde Çekmiyor!

0543 814 **** nolu 6gb data hattımı 12 ay taahhüt ile dün aldım.Eve geldim vodemi taktım ancak sinyal 0. Daha 1 gün bile olmayan hattımı iptal edemiyorum.Böyle müşteri memnuniyeti olmaz. 1 hafta filan bir cayma süresi kanunen bile gerekli iken şebeke çekmeme sorununda bile 1 günde cayamıyorsun.Acil bir çözüm beklemekteyim.Ev adresimi daha önceden tarafınıza telefonda ilettim. Müşteri memnuniyeti kalitenizi görmek istiyorum.Çekmeyen vodemin faturasını bana zorla 12 ay ödettirecek misiniz Vodafone?

İskender 646 Okunma

Cevaplar

  • İskender 08 Ağustos 2013

    Evimde vodofone vodem çekmiyor.Çektiğini nasıl iddaa edebiliyorsunuz.Sinyal seviyesi 0.çekse zaten neden buraya yazayım.Gerekli yardımı acil talep ederim.

  • Vodafone Temsilcisi07 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden, 543814****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde bulunmuş olduğunuz bölge için gerekli araştırmalar sağlanmış olup,sorun olmadığı tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi07 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön