24 Ağustos 2013

Vodafone Vodem Abonelik İptalinde Yüksek Cayma Bedeli Aldı!

Vodafone'den 18.05.2013 tarihinde 12 ay kontratlı 8 GB vodem aldım. 1 ay bile kullanmadım çünkü bulunduğum yer itibariyle internetten düşüyordu. Aldığım Vodafone mağazasına gittim bunları anlattım gerçi onların da bir suçu yok çok ilgilendiler sonra iptal ettirmek isteğimi söyledim tutarı öğrendik 100-150 TL civarı bir paranın geleceğini söylediler. Bende kabul ettim tüketici hakem heyetine bile başvurmadım olsun dedim ben bu parayı öderim ve taahhütnameyi bozduğum için bana 288 TL fatura çıktı ve biz buna itiraz ettik. Vodafone'den gelen cevap beklememiz sonra öbür faturalardan çıkacak faturalardan düşülecek şeklindeydi. Tamam ay oldu artık beklemek istemiyorum gerçek faturamı ödemek istiyorum.

Osman 857 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi26 Ağustos 2013

    Sayın Abonemiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz üzerine Vodafone hattınız bazında gerekli inceleme işlemini gerçekleştirebilmemiz için,Vodafone GSM numaranızı iletmenizi rica ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi24 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön