22 Mart 2014

Vodafone Vınna Şaka Gibi Fatura Geldi!

Şahsıma ait, internet paketi ( 12 ay 36 TL ) olan internet paketimin, hiç bir zaman 36 TL gelmemesi üzerine iptal başvurusu yaptım. Ve sayın Vodafone yetkilileri bir kaç gün sonra beni aradı. Ve faturamın bundan sonra sözleşme de imza attığım tutar kadar geleceğini belirtti aynı zamanda da kapattırmazsam bana %25 lik bir indirim uygulayacaklarını söyledi.

Bende iyi niyetlerine istinaden, kabul ettim ve iptal başvurumdan vazgeçtim. Ancak meğer akılsızca bir hareketmiş. Mart ayı faturası gene 43.10 TL geldi. Bende bunun üzerine artık tamamen iptal ettirmek istiyorum.

Caner 64 Okunma

Cevaplar

 • Vodafone Temsilcisi07 Nisan 2014

  "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 26.03.2014 tarihinde saat 16:35 de ve 03.04.2014 tarihin de saat 13:39 da irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır. Vodafone hatlarından direkt 542 ya da 444 0 542 / diğer hatlardan 444 0 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından ""542"" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 40 kuruş; 444 0 542 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

 • Caner 01 Nisan 2014

  Halen geri dönüş yoktur. Vadofone da ailemin üstüne olan 6 hattı birden iptal başvurusu yaptım. Devam et. Vadoooo

 • Caner 27 Mart 2014

  Vodafone still didnt turn back to me. Im waiting the phone call for five days. As far as i predict that they will dont call me. Vodafone halen beni aramadı. 5 gündür aramalarını bekliyorum. Tahmin ettiğim kadarıyla aramayacaklar sanırım. Yahu ben böyle müşteri hizmetleri, böyle kurumsal bir firmada şaşılcak bir şey. Vodafone hizmet kalitesi sıfır.

 • Caner 24 Mart 2014

  Halen bir geri dönüş yok... Bu arada ek bilgi olarak söylüyorum, hattımın iptalinden vazgeçmeyi tek şartla kabul ettim. Müşteri hizmetleriyle yaptığım görüşmede, Mart ayı faturamın kesinlikle indirimli gelceğini teyit ettiğinden dolayı hattın iptalinden vazgeçtiğim görülecektir. Bu fatura tutarında indirime gidilmez ve gelecek faturalarım 25 TL olarak gelmicekse %100 iptal ettiricem. Üstünede TIB'e gidicem.

 • Vodafone Temsilcisi22 Mart 2014

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön