13 Temmuz 2013

Vodafone Verilmeyen Hizmet İçin Ücret Talebi!

iPad'ıma internet için Vodafone'dan 2012 yılında (1 yıl taahhütlü) 0542 339 36 ** numaralı internet hattını aldım. Sınırlı olan bu internet hizmeti yükledikçe hizmet(!) veriyordu. 31 mayıs 2013 yılında sözleşmem yani taahhüdüm bittiği için nasıl olsa yüklemez isem her hangi bir parada ödemem diye düşünüyordum.

Fakat Vodafone sanki bana internet hizmeti vermiş gibi haziran 2013 ve Temmuz 2013 ayına fatura çıkarmış. (150-170 TL arasında) Siz zaten para yatırılmadığı takdirde interneti (!) kesiyorsunuz. Vermediğiniz bu hizmet için ne diye para talep ediyorsunuz. Bana bu hizmeti vermiş olsaydınız elbette. Bu durumun gözden geçirilmesini yapılan bu hatanın derhal düzeltilmesini talep ediyorum.

Cumhur 52 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi17 Temmuz 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili 31.05.2013 tarihinde kampanyanızın sona erdiği ve sms ile bilgilendirmenin sağlandığı tespit edilmiştir.Fatura tutarlarınız kontrol edildiğinde son dönem faturanıza 1,31 TL kullanım vergi tutarı yansıdığı tespit edilmekle birlikte,nisan ve mayıs dönem faturalarınızda sorun tespit edilmediği bilgisini paylaşmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi15 Temmuz 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön