Vodafone Verilen Tarifenin Uygulanmaması!

Süreyya H. |

Kıbrıs'a fazla seyahat ettiğim için Vodafone tarifesine geçiş yaptım. 1 gün için 2600 TL hesap kesimi gelmeyen bir fatura haberi geldi, telefon ile 3 gün içinde ödemem istendi 9 günlük hat için yapılıyor. Bunları her arayan müşteri temsilcisi farklı bilgi vermekte.

En son anladığım A**'dan Vodafone geçtim 9 gün kullandım 1 günü Kıbrıs'ta idi verilen tarifede 9,90 TL iken süresi gelmeden 2600 TL diye ek fatura çıkartıp 3 gün içinde ödemem istendi, aynı gün hattım kesildi yanlışlık var deniliyor ama ayın 15'inden sonra incelenebileceği söyleniyor. 18 gün boyunca hattımı erişime kapatıyorlar inanılmaz mağdur edici sinir bozucu. Lütfen birileri yardımcı olsun bana ses kayıtlarına bakılsın.

Etiketler :

Bilgilendirme Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 14 Ocak
  11:35

  Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 14.01.2015 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır.


  Vodafone hatlarından direkt 542 diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz.

  Vodafone hatlarından "542" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 46,25 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz.  Saygılarımızla,

  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Süreyya H.
  11 Ocak
  20:15

  şu ana kadar 10 gundur bana hiçbir şekilde yardımcı olunmadığı gibi her aradığımda karşıma çıkan müşteri temsilcisi farklı bir şey soyluyor ve kimse bana hala neden böyle bir fatura geldiğini izah edemiyor bana nedenini bile açıklayamadıkları bir ödemeyi ode diyorlar ve neden diye sorduğumda ayın 15 inde detaylı faturanız gelicek diyorlar izah edemedikleri bir şeyi ödememi bekliyorlar

 • 03 Ocak
  17:19

  Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, Vodafone hatlarından 444 0 542, diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.