Vodafone Verilen Sözleri Yerine Getirmeyip Üstüne Ceza Kestiler!

Ozan S. |

Öncesinde sorunsuzca kullanmakta olduğumuz hatlarımızı adres değişikliğinden sonra kullanamadık, hem iş hem zaman kaybımız oluşmuştur, bunların neticesinde gerekli yerlere şikayette bulunulmuştur. Sorunla ilgileneceklerini ve hemen sorunumuzu gidereceklerini bildirmişlerdir.

Bunun üstüne defalarca gerekli yerlere ve müşteri temsilcilerini aramamıza rağmen bir değişiklik olmamış ve bunun üzerine sözleşme süremizin sonu geldiğinde şirketimize gelerek bütün sorunların giderileceğini belirterek tekrar sözleşme yapmışlardır, bu süreç altı ay devam etmiştir hiç değişiklik olmamış ve bu sebeple firmamız hatlarını başka bir firmaya taşıdık ve ceza işlemde bulundular hem suçlu hem güçlü bu olsa gerek.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 05 Ocak
  18:55

  Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.