05 Ocak 2015

Vodafone Verilen Sözleri Yerine Getirmeyip Üstüne Ceza Kestiler!

Öncesinde sorunsuzca kullanmakta olduğumuz hatlarımızı adres değişikliğinden sonra kullanamadık, hem iş hem zaman kaybımız oluşmuştur, bunların neticesinde gerekli yerlere şikayette bulunulmuştur. Sorunla ilgileneceklerini ve hemen sorunumuzu gidereceklerini bildirmişlerdir.

Bunun üstüne defalarca gerekli yerlere ve müşteri temsilcilerini aramamıza rağmen bir değişiklik olmamış ve bunun üzerine sözleşme süremizin sonu geldiğinde şirketimize gelerek bütün sorunların giderileceğini belirterek tekrar sözleşme yapmışlardır, bu süreç altı ay devam etmiştir hiç değişiklik olmamış ve bu sebeple firmamız hatlarını başka bir firmaya taşıdık ve ceza işlemde bulundular hem suçlu hem güçlü bu olsa gerek.

Ozan 1.033 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi05 Ocak 2015

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön