09 Mayıs 2013

Vodafone Verilen İşlemin Yapılmaması!

532215***Numaralı Türkcell hattımı yaklaşık 1 ay önce (arz-sa telekomünikasyon ltd. şti. ) Vodafone bayisinden *** tarafından taşınmıştır. hattım 1500 dk 12000 sms hakkım olduğunu söyledi .

Yalnız bana gelen faturada sms hakkı tanımlanmadığından dolayı faturam 40 Tl gelmesi gerekirken 210 Tl olarak geldi en kısa sürede mağduriyetimin çözümlenmesini istiyorum. ****'nın sms paketi isteğimi sistemden onaylamadığından dolayı mağdur durumdayım. Mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Mehmet 22 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili bayi sorgulandığında,hattınızın aktif olduktan sonra cep merkezini arayıp sms tanımlatılacağı bilgisini verildiği, ancak hattınız aktif olduktan sonra sms kullanımına istinaden ücretlenme yaşandığı ve tarafınızca fatura çıkana kadar bilgi verilmediği yönde olup,bayi tarafından hata kabul edilmediği bilgisini aktarmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi10 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön