Vodafone Vergilendirme Ek Ücret Ve Çağrı Merkezi Ücreti!

Gökhan K. |

Bugüne kadar hattımdan hiçbir operatörden alınmayan iletişim vergisi ilk 3 ay Vodafone'dan da alınmadı ve 15.01.2015 tarihinde hattımdan 1,49 TL olması gereken vergisi 2.00 TL olarak çekmişlerdir. Üstüne birde 46 kuruş müşteri hizmetlerine bağlanmak için ücret kestiler. Bu aya kadar 25 TL yüklediğimde paketim oluyordu dediğimde sizde 27 TL yükleyin dediler. Paketi satarken vergiler dahil satıyorlar. Böyle iş mi olur. İtiraz da kabul etmediklerini söylediler. Mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Ücreti Vergi ve Ek Ücretler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Ocak
  14:34

  Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup,29.01.2015 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede,

  hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur.
  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.
  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 16 Ocak
  16:15

  " Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.


  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin
  Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.


  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."