16 Ocak 2015

Vodafone Vergilendirme Ek Ücret Ve Çağrı Merkezi Ücreti!

Bugüne kadar hattımdan hiçbir operatörden alınmayan iletişim vergisi ilk 3 ay Vodafone'dan da alınmadı ve 15.01.2015 tarihinde hattımdan 1,49 TL olması gereken vergisi 2.00 TL olarak çekmişlerdir. Üstüne birde 46 kuruş müşteri hizmetlerine bağlanmak için ücret kestiler. Bu aya kadar 25 TL yüklediğimde paketim oluyordu dediğimde sizde 27 TL yükleyin dediler. Paketi satarken vergiler dahil satıyorlar. Böyle iş mi olur. İtiraz da kabul etmediklerini söylediler. Mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Gökhan 535 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi29 Ocak 2015

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup,29.01.2015 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi16 Ocak 2015

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön