03 Mayıs 2013

Vodafone Vergi Uygulaması!

Kapattırmak istediğim faturalı hattımı tekrar yeni bir fatura gelmesini istemediğim için fatura kesim tarihinden 2 gün önce faturasız hata çevirdim.Faturasız hatlardan aylık kesilen 1.3 liralık telsiz kullanım ücretini Vodafone benden 1 yıllık kullanım ücretini peşin olarak kesip faturalı hattımın son faturasına yansıttı.Şimdi aynı numarayla avea ya geçtim ve bu aynı ücret benden aylık olarak kesilmeye devam ediliyor.Bu durum için ne yapmalıyım?

Ayfer 40 Okunma

Cevaplar

  • Ayfer 09 Mayıs 2013

    hala benim soruma cevap verilmedi. Madem ki kontörlü hatlardan 12 eşit taksitle alınıyor ve bakiye olmadığında bir sonraki yüklemede alınıyorsa bu 12 aylık toplu ücret neden benim faturama önceden yansıtıldı?

  • Vodafone Temsilcisi03 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Telsiz Kullanım Ücretinin 5809 sayılı Elektronik Haberleşme Kanunun 46. maddesi ve ekli ücret tarifesi gereğince, sistemde yer alan her abonenin yıllık olarak devlete ödemekle yükümlü olduğu bir ücret olduğunu belirtmek isteriz. 2013 yılı için 15,68 TL'dir.Abonelik süresi boyunca her yıl için 12 eşit taksitte faturalı/faturasız tüm abonelerden her ay tahsil edilmekte ve devlete aktarılmaktadır. Ön ödemeli hatların bakiyesinde yeterli lira olmaması durumunda, tahsil edilmemiş tüm vergi taksitleri yeterli bakiyeye ulaşıldığında mevcut bakiyeden düşmektedir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi03 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön