09 Eylül 2013

Vodafone Verdiği Sözü Yerine Getirmiyor!

Vodafone Genç avantaj paketi kullanıyorum. Taahhütlü olarak 10 TL'ye 250 dk aldım ve 7 ay kullanımı sonrasında iptal ettirmek için müşteri hizmetlerini aradım ve bana her kullanılan ay için 5 TL ödersiniz demişlerdi ve 3 gün önce gelen fatura 225. 30 TL. En kısa zamanda tüketici haklarına başvuracağım.

Sezgin 97 Okunma

Cevaplar

 • Vodafone Temsilcisi19 Eylül 2013

  Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Hattınız ile ilgili yapılan kontrollerde dahil olduğunuz kampanya dahilinde çıkış işlemi yapıldığında kalınan her ay için 20 TL cayma bedeli yansımakta olup,hata tespit edilmediği bilgisini aktarmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

 • Sezgin15 Eylül 2013

  kac hafta oldu daha cozum bulamadiniz ses kayitlarini dinlemek bu kadar zor mu ?

 • Sezgin15 Eylül 2013

  kac hafta oldu daha coz

 • Vodafone Temsilcisi09 Eylül 2013

  "Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön