28 Ağustos 2013

Vodafone ve Pepsi'nin Kampanyasındaki Bedava Sms'ler Yok Oldu!

Geçen ay Pepsi'den çıkan 100 sms 100 dk ve 100 mb interneti kullanayım dedim. Vodafone'dan 100 bedava sms'iniz yüklendi mesajını aldıktan sonra rehberimin tamamına kutlama mesajı gönderdim. Hepsinin ücretini tek tek aldı Vodafone.

Gökhan 141 Okunma

Cevaplar

  • Gökhan06 Kasım 2013

    şikayetimle ilgili herhangi bir gelişme olmamıştır.

  • Vodafone Temsilcisi03 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Kampanya kapsamındaki sms lerin operatör içi kullanımlarda geçerli olduğu bilgisini aktarmak ister,kampanya sms 'inden sonra ilgili kampanya süresince şebeke içi gönderilen sms lerin ücretlendirilmediği bilgisini paylaşmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi28 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön