13 Kasım 2015

Vodafone ve İcradan Satınal Habersiz İşlemleri!

Ekim 2015 Vodafone faturamda içerik servis ücreti adı altında bilgim ve iznim olmadan üye edildiğim ve hizmet almadığım İcradan Satınal isimli firmanın servisi için haftalık 10 TL'den toplam 40 TL bedel yansıtıldı.

Otomatik ödemeden ödenen faturamdaki haksız olarak talep edilen 40 TL'lik bedel için Vodafone'u aradığımda ise Vodafone tarafından gönderilen faturadaki 40 TL bedelin Vodafone ile ilgisi olmadığını söylediler. Bir de üstüne telefonda azarlandım. Müşteri temsilcisi haklı tepkime sesini yükselterek ve çözüm bulmak yerine ezberletildiğini düşündüğüm aynı cümleleri tekrar ederek cevap verdi. Paramı iade edin; Bu paraları hangi işe aktarıyorsunuz halka açıklayın; tekrarlamayın!

Burcu 243 Okunma

Cevaplar

  • Burcu20 Kasım 2015

    Vodafone'un verdiği içerik sağlayıcı telefonunu kimse açmıyor. Santralde sadece "Çağrı Merkezi" diyor. Firma ismi bile tellafuz etmekten çekiniyorlar. Geriye dönük 3 ay boyunca Vodafone faturaya bu meblayı yansıtmış, halen de yansıtmaya devam ediyor. Bu haksız kesintiyi iptal bile ettiremiyoruz. Bu problemi tükjetici hakem heyetinde çözmeye yönelecektim ancak işin boyutu haksız kazanç elde etme seviyesinde. İlk iş günü her iki firma hakkında savcılığa suç duyurusunda bulunacağım.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön