04 Mayıs 2013

Vodafone ve Flycell İşbirliği!

Bilgim dahilinde olmadan Flycell isimli bir pakete üye olmuşum ve vodafone benden 2 ay boyunca 40 tl ücreti faturama yansıtmış. Vodafone müşteri hizmetlerini aradığımda , müşteri temsilcileri Flycell in vodafone dan bağımsız olduğunu söylediler. Peki vodafone dan bağımsız bir firmaysa nasıl olur da bunu benim faturama yansıtabilirler? Konu hakkında bilgi almak için 2 defa vodafone müşteri hizmetlerini aradım fakat bir numara verdiler. O numaraya da üye olmadan telefona cevap vermiyorlarmış. Bilgim dahilinde olmadan faturama yansıtılan ve farkında olmadan ödediğim tutarın tarafıma iade edilmesini istiyorum .

Gülçin 22 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi10 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, incelemeye yönelik detaylar 10.05.2013 tarihinde sikayetvar.com iletişim bilgilerinde yer alan mail adresinize gönderilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi04 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için hizmeti veren firma ile paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön