16 Ekim 2014

Vodafone ve Bayinin Bilgi Vermemesi!

29. 09. 2014 de Vodafone Brandium Ataşehir'den hat taşıma işlemini başlattım, mağaza görevlisi bana 25 tl'ye, 500 dk, 1000 sms, 2 gb int alacaksın dedi, hattım aktif olunca paket için tl yükledim bayii tarafından taahhüt edilen 25 tl karşılında verileceği söylenen hizmet yerine, her yöne 250 dk, 500 sms, 1. 5 gb int verildi+1 gb int de hediye geldi.

Konuyu 04. 10. 2014'de 542'ye bildirmeme rağmen hala sorunu çözüp bana bayii tarafından taahhüt edilen hizmeti tamamlayamadılar. Ben 542 ye şikayet ettiğimde esnek tarife olduğumu öğrendim. Tarifemi esnetmem gerektiği bilgisi ne bayii tarafından sözlü olarak nede Vodafone tarafından sms olarak iletilmediği için Vodafone'dan ve bayiden şikayetçiyim.

Kemal 101 Okunma

Cevaplar

 • Kemal 20 Ekim 2014

  Vodafon firması hattını yeni taşıyan müşterisini ,müşteri memnuniyetini göz ardı ederek madur etmiştir.Vodafon hat açılışında lira yükleyip konuşabilirsiniz mesajını atmış ancak müşterisine hattın kullanımı hakkında ne bayii olarak sözlü ,nede operatör olarak mesaj ile bilgi vermemiştir;Buna istinaden tarafımca firma olarak güvenini kaybetmiş ve hattını yeni yaşıyan müşterisini görsel ve sözlü medya daki reklamlarında belirttiği gibi kolaylık sağlamadan madur etmiştir.güvenimi yitirdim. Eski operatörümden ayrılmadan önce bana müşteri hizmetleri çalışanları biz daha kaliteliyiz demişlerdi demekki doğruymuş ,kalite sadece haberleşme anlamında değil müşteri hizmetleri anlamında da farklı olmalıymiş.bu gün sadece 1 ayın dolmasını bekliyorun sonra elveda vodafon diyeceğim ve eski operatörüme döneceğim.kalitenin olduğu yere ... Kemal SAĞLAM

 • Vodafone Temsilcisi20 Ekim 2014

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 2014-10-17 13:35:36 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Kemal 17 Ekim 2014

  Merhaba , Vodafone un 17.10.2014 tarihinde bana verdiği cevap ''maalesef şikayetiniz ile ilgili bir şey yapamıyoruz''. Reklamlarla bağdaşmıyor ,demek ki her şeyin bir kolayı yokmuş vodafon da mağdur yine müşteri oldu, hattımı taşıyalı henüz 13 gün oldu bende bu operatörün reklamlarına aldanarak kapıldığım güven duygusu artık kalmadı,sonuçta bir özel şirket müşteri haklı yada haksız operatörünü yeni taşıyan bir aboneye bu yapılmaz , bana hoş geldin hediyesi verdiler !! .90 günün sonunu bekliyorum geldiğim yere döneceğim .demek ki eski operatör den ayrılmadan önce müşteri hizmetleri çalışanlarının dedikleri doğruymuş ''biz daha kaliteliyiz''. Mutlu kalın. Saygılarımla Kemal SAĞLAM.

 • Vodafone Temsilcisi16 Ekim 2014

  " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön