24 Haziran 2014

Vodafone Vaat Edilen Telefonlar Verilmedi.

Yaklaşık 3 ay önce başka bir operatörden Vodafone'a 15 adet hizmetle geçiş yaptık.Kurumsal temsilciniz(M. K. ) geçiş sonucu kazandığımız puanlarla 2 adet telefon alabileceğimizi beyan etti ancak bu zamana kadar telefon ve temsilcinizden eser yok,telefonlara dahi çıkmıyor.14.06.2014'de çağrı merkezinizden 1107**** sicil numaralı B. Beyle görüştük geri döneceklerini söylediler dönüş olmadı.Diğer operatöre ödediğim (1200 TL)cayma bedelini ve yanlış paket yönlendirmesi sonucu ödediğim 400 TL'den de vazgeçtim.Beni müşteri yerine koyup acil olarak geri dönmenizi temenni ediyorum.

Ahmet 65 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet09 Temmuz 2014

    Otomatik cvp vermekten başka hiç bir işe yaramıyor müşteri hizmetlerinden bile dönüş yok bla bla bla. Artık uğraşmıyorum ve fiğer oparatöre geçiş yapıyorum .Bu arada 30 TLlik pakete 3 ay oldu 250 TL ödüyorum bu yazdıklarımı okuyarak ibret alın :D sinirlerim bozuldu...

  • Vodafone Temsilcisi05 Temmuz 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 04.07.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, Kurumsal Müşteri Hizmetleri tarafından hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulduğu belirtilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi24 Haziran 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön