Vodafone Üzerime Hat Açılmış.

Nurettin B. |

Uzun bir süre önce Vodafone Kadıköy Rıhtım şubesinde şahsım adına hat açılmış ve 0545807**** numaralı bu hattı faturalı hatta çevirmişler. Daha sonra Vodafone temsilcisi beni arayıp borcum olduğunu söyledi, hattın bana ait olmadığını belirttim benden dilekçe istediler. Ve ben bu dilekçeyi göndermiş olduğum halde hala bu hat üzerime görünüyor ve de bahsedilen borç büyüyor. Şu anda hiçbir şekilde verdikleri numaralardan müşteri temsilcilerine ulaşamıyorum. Gerçekten mağdur durumdayım.

Etiketler :

Usulsüz Hat İşlemleri Sorun Çözme/Yönlendirme Erişim Borç-Adli-İdari Takip

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 21 Mayıs
  17:51

  "Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 21.05.2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır.

  Vodafone hatlarından direkt 542 ya da 444 0 542 / diğer hatlardan 444 0 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz.

  Vodafone hatlarından ""542"" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 40 kuruş; 444 0 542 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

 • 05 Mayıs
  10:55

  " Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.


  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin
  Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.


  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."