Vodafone Üzerime Ben 13 Yaşındayken Vodafone Faturalı Hat Alınmış.

Emrah T. |

Üzerime ben daha 13 yaşındayken faturalı Vodafone hat alınmış. Buna istinaden icra başlatılmış. İcra dosyası ve borçla ilgili Trabzon da bir tane avukat ilgileniyormuş. Avukata gittim. Bana borcunu mu ödeyeceksin diye sordu. Bende 13 yaşındayken benim adıma nasıl bir faturalı hat alınır dedim. İmzam yok dedim.

Kaldı ki o zaman herkes birbiri üzerine 13 15 yaşında hat alır. Avukat sen gidebilirsin sana bir şey olmaz dedi. İcra takip dosyamı dilekçe ile 2005 yılında durdurdum 3 adet imza örneği ile. Birkaç gün önce tekrar İstanbul'dan bir avukatlık bürosundan konu ile ilgili yazı geldi. Tekrar icra takibi başlatılacakmış. Konu ile uzaktan yakından ilgim olmadığından ne yapmam gerekiyor?

Etiketler :

Usulsüz Hat İşlemleri Borç-Adli-İdari Takip

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Emrah T.
  04 Şubat
  01:46

  Halen sorunuma çözüm bulunamadı. Tarafıma dönüş yapılmamıştır

 • Emrah T.
  09 Aralık
  12:53

  kesinlikle tarafıma dönüş yapılmadı

 • Emrah T.
  09 Aralık
  12:50

  08.12.2014 tarafıma kesinlikle bir dönüş yapılmamıştır. herkes benim cep numara ulaşabilir. 24 saat açıktır. diğer insanlar bana ulaşırken sizin ulaşamamanız tuhaf. bu geçerli bir mazeret değildir.

 • 08 Aralık
  15:05

  Değerli Abonemiz,


  sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 2014-12-08 15:02:15 tarihinde irtibat numaranızdan yapılan geri dönüşde,tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır. İncelemeye yönelik detaylı bilgilere, müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz.


  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 05 Aralık
  15:52

  " Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.


  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin
  Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.


  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."