31 Ağustos 2013

Vodafone Uyumsuz Puk Kodu Vermiş!

Yaklaşık 6 yıldır Vodafone hat kullanıyorum. Pin kodum bloke oldu ve istenen puk kodunu doğru girdiğim halde uyumsuz olan puk kodundan dolayı sim kartım hata verdi tamamen iptal oldu. Müşteri hizmetlerini aradım iki kere yine aynı puk kodu verildi. Şubeye gittim yine aynı puk kodu verildiği halde doğru girdiğim puk kodu uyumsuzluğundan dolayı hattımı 12 TL karşılığında açabileceklerini söylediler.

Şirketin hatta vermiş olduğu puk kodu uyumsuzluğundan dolayı üstüne birde para ödemek durumunda kalıyorum gereksiz yere, müşteri hizmetlerini aradım yapabileceğimiz bir şey yok bayimizden ücretli açtırmanız lazım denildi. Hattımı açtırıp başka şirkete geçeceğim mecburen. Vodafone kullandığımdan pişman oldum.

Melek 63 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi17 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. Puk kodunun 10 defa hatalı griilmesi durumunda simkart bloke olmaktadır. Bu durumda simkart değişikliği yapılması gerektiği bilgisini paylaşmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi02 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön