Vodafone Uygunsuz İçerikli Mesaj Geliyor!

Salih A. |

Şirketimize ait hattımıza devamlı olarak 00248458666 numara verilerek "kızlar burada" konulu mesajlar geliyor. Bu mesajları bizler kullanıcı olarak engelleyemiyoruz. Ancak, servis sağlayıcı olarak sizin bunları engelleme yetkiniz var.

Bu konu görüşüldü ancak engelleyemediklerini ifade ettiler. Bu tür istenmeyen mesajların engellenmesi ve buna benzer mesajların haberleşme özgürlüğü ile alakası olmadığını bildirir, acil olarak çözüm üretmenizi rica ederim. Yoksa savcılığa suç duyurusunda bulunacağım.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme SMS Hizmeti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 13 Mart
  15:26

  Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz.

  554959xxxx numaranız bu servislerden çağrı ve sms almaya engellenmiş olup, gerekli müdahaleler sağlanmıştır.Bu hizmetin farklı firmalar tarafından sağlandığını belirtmek isteriz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Müşteri Hizmetleri

 • 13 Mart
  11:11

  Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.


  Saygılarımızla,
  Vodafone Müşteri Hizmetleri