Vodafone Uygun Tarifeye Geçemiyorum!

Bülent K. |

Vodafone nun çıkartmış olduğu (Süper Avantaj Paketi Numara Taşıma Kampanyası) 15 tl yüklemeye 500 dakkikalık pakate geçiş yapmak istedim ama bana verilen cevap çok ilginç oldu biz bunu sadece yeni numarasını taşıyan abonelere uyguluyoruz. Peki eski abonelere mesajınız nedir. Eski aboneleri neden cezalandırıyorsunuz?

Yada açıkça söylemeseniz de bizden gidin tekrar mı gelin diyorsunuz bu tarifeye geçememek demek aboneye resmen olmasa da gayri resmi olarak başka operatöre git tekrar bana gel o zaman bu uygun tarifeyi sana uygulayım diyorsunuz. Bende eski aboneniz olarak bu kampanyadan yararlanmak istiyorum .

Etiketler :

Kampanya/Promosyon

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Bülent K.
  05 Şubat
  20:23

  Lütfen buraya son 48 saatteki internet kopma adedimi yazarmısınız.Bu zaten ne kadar seviyesiz ve ne kadar pahalı bir ürün kullandığımı özetleyecek ve başka lafa da gerek kalmayacak!!!

 • Bülent K.
  02 Temmuz
  23:48

  o işler geçti be canım hat kaydı diğer tarafa bay bay

 • Bülent K.
  06 Mart
  11:56

  Bende biliyorum tarifelerinizin kampanyalarınızın olduğunu sanırım sorunu anlatamıyorum nasıl anlatacağım bilemiyorum belkide asıl sorun sorunları müşterilerin size hiç anlatamamasından kaynaklanıyor.
  Sizin tarife kampanyalarınızda böyle imkanvarsa geçeyim.yoksa sahdekarlıkmı yapayım açık olalım beyler açık

 • 06 Mart
  11:51

  Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden, katılım sağlamak istediğiniz kampanyaya ait detaylara http://www.vodafone.com.tr/Kampanyalar/Hosgeldin-Mini-Paketi-Numara-Tasima-Kampanyasi.php?&icmp=mdd_hminifaturasizpkt linkinden erişebilirsiniz.

  Vodafone 'da gerek faturalı ,gerekse faturasız hat abonelerimiz için cazip bir çok kampanyanın ve tarifenin bulunduğunu belirtmek isteriz. Ayrıca çıkan kampanyalar ve uygulamalarımız ile ilgili basın ,reklam ya da Web sitemiz kanalıyla detaylı bilgi alabilirsiniz. Bunun dışında 542 ya da 444 0 542 Müşteri Hizmetlerimizden de tarife ve uygulamalarımıza yönelik bilgi alabileceğinizi belirtmek isteriz .

  Kullanım profiline göre tercih edebileceğiniz birçok abonelik paketi ve kampanya mevcut olup, tarifeler ile ilgili bilgi alabilmek için ekte sunulan linkleri tıklayabilirsiniz.

  http://www.vodafone.com.tr/Tarifeler/tarifeler.home.php
  http://www.vodafone.com.tr/Kampanyalar/kampanyalar.home.php

  Saygılarımızla,
  Vodafone Müşteri Hizmetleri

 • 05 Mart
  20:14

  Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.


  Saygılarımızla,
  Vodafone Müşteri Hizmetleri