10 Mart 2014

Vodafone Üyeliğim İptal Edilmiyor!

4-5 gün önce başka bir hattan Vodafone'a geri geçtim.Bir de geçerken cep merkezinde gördüğüm Hepsi tarifesini göstererek bu tarifeye geçmek istediğimi söyledim.Ne gerekiyorsa verilen hattın üzerine yazın dedim.

Merkezdeki görevli Komple Fırsat yazıp 7000'e gönder yazmış.Bu sabah hattım Vodafone'a geçti o dediği yere gönderdim, 5'i 1 tarifesine geçti.O yazdığım şey Hepsi tarifesi için geçerli değilmiş.

Şimdi internetten baktım tarifeyi iptal ettim.Freezone'a geçip Hepsi yazıp 7000'e gönderdim ama tarifeyi kullanım zorunluluğu 30 günmüş,diğer tarifeye geçme iznini vermiyor.Şimdi bu kişinin suçunu ben mi çekeceğim? Daha 6 saat olmadan pişman oldum geçtiğime.Hepsi tarifesine geçmek istiyorum bugün lütfen.

Süleyman 329 Okunma

Cevaplar

 • Vodafone Temsilcisi14 Mart 2014

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 13.03.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Süleyman'ın Teşekkür Mesajı13 Mart 2014

  Sonunda bugün arandım Vodafone tarafından.Kendileri çok teşekkür ederim yardımcı oldular ve tarifemi istediğim şekilde değiştirdiler.Tekrar çok teşekkür ederim kendilerine.

 • Süleyman 12 Mart 2014

  3 gündür dahala dönüş yapılmadı sorunuma çözüm bulunmadı.Şikayetle ilgili mail atınca da otomatik gönderdiklerin mesajdan başka birşey gelmiyor.Aman dikkat edin geçerken yanlış birşey yaptırmayın,sonra sonucunu siz çekersiniz.

 • Vodafone Temsilcisi10 Mart 2014

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Süleyman 10 Mart 2014

  Müşteri hizmetlerini aradım bi çözüm bulunmadı.bayiye gidin belki bi çözüm bulunur dediler,gittim orada hatayı yapan görevli yapacak birşey yok turkcell veya aveaya geçin tekrar geri geçin diyor dalga geçer gibi.Tekrar git imza at,yeni simkart al bekle bi daha 3-6 gün sonra tekrar vodafoneye geçmek için aynı şeyler.Kampanya 30 martta sonmuş.Son olmasa 1 ay sonra ona geçeceğim ama geçemiyorum ay sonu kampanya bittiği için.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön