03 Eylül 2013

Vodafone Üye Olmadığım Servis Nedeniyle Hesabımdan TL Düşüyor!

29 Temmuz tarihinden 2 Eylül'e kadar her hafta 12 TL üyesi olmadığım bir servis tarafından sürekli ücret alınıyor. İptal edemiyorum hattınız özel ücretlendirilen servislere kısıtlı diyor. Madem kısıtlı nasıl üye oluyorum? Miktarların geri verilmesini aksi takdirde ilgili firmaya haksız kazan maddesi gereğince dava açacağım. 60 TL ücretlendirmeyi geri istiyorum Vodafone'dan.

Levent 30 Okunma

Cevaplar

 • Levent 06 Eylül 2013

  vodafone 'da müşteri hizmetlerinde birebir muhattap olan kişi yok call center şart

 • Vodafone Temsilcisi04 Eylül 2013

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden,542321****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde hattınıza ait herhangibir özel servis aboneliği veya ücretlendirme tespit edilemediği bilgisini iletmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Levent 03 Eylül 2013

  542 den hiçbir şekilde çözüme ulaşılmıyor.Robot yerine insanlada konuşabilsek beklide sorunum çoktan çözülürdü ödül almışsınız ama boşa

 • Vodafone Temsilcisi03 Eylül 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön