Vodafone Üye olmadığım Servis İçin Ücret Kesti!

Fatih Çakır G. |

Her ay 50 TL fatura gelirken Mart'ta 97.30 TL geldi. Ayrıntılı faturama baktığımda 3210TIMWE adında kesinti olduğunu gördüm. Daha sonra internetten araştırdım. Bu firmanın bana 02,02,2014'de kendi paketlerine abone olmam için mesaj gönderdiğini gördüm ama ben bu mesaja cevap vermedim. Nitekim Galaxy S4 telefonum gelen mesajları ve benim cevaplarımı sakladığı için kontrol ettim. İnternetten öğrendiğim kadarı ile İptal yazıp 3210'a gönderdim ve iptal edildiğine dair cevap geldi. Ama zaten üye olmadım. Bu konuda mesajlarımın fotoğraflayıp 2 kez Vodafone'a yazdım ama cevap vermediler.Ekte mesaj trafiğim var.

Etiketler :

Bilgilendirme İçerik Sağlayıcı İçerik Sağlayıcı Ücret

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Mart
  11:29

  Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, incelemeye yönelik detaylar 29.03.2014 tarihinde sikayetvar.com iletişim bilgilerinde yer alan mail adresinize gönderilmiştir.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 25 Mart
  21:37

  " Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."