20 Aralık 2014

Vodafone Uyarı Mesajları Bıltırdı!

Otomatik ödemede olan faturalı hattıma tanımlı kredi kartı süresi dolmuş ve 5 gündür günde 15 defa hatırlatma mesajı zaman zamanda yersiz aramalar geliyor Vodafone'dan. Vodafone bayiilerinde borç görünmüyor. İnternette görünüyor. Bugün artık yeter dedim. Çok sinir bozucu mesajları tekrar tekrar almak. Hattı kırıp atmamak için Vodafone online işlem merkezinden kredi kartımın 3d secure özelliğini de kullanarak ödeme yapmama rağmen hala daha fatura ödenmedi uyarıları geliyor ve üstelik Vodafone sisteminde ödenmedi olarak görünüyor. Bu bir yıpratma projesi olabilir mi diye düşünmeden edemiyorum. Manevi olarak tazminat davası açmayı planlıyorum. Yetkililere duyurulur.

Metin 115 Okunma

Cevaplar

 • Metin30 Ocak 2015

  Çok harika bir hizmet anlayışı. Ertesi ay faturam 0.00 TL olarak geldi ve tarafımı arayarak şöyle dediler. --Talebiniz üzerine bu ay faturanız incelendi ve geçen ay fazladan alınan fatura bedeli dolayısı ile bu ay ödeme alınmamıştır. -iyi de oysaki geçen ay bin dereden su getirdik yinede anlatamamıştık faturayı 2 defa ödemiş olduğumuzu. Bi kılıf bulmuşsunuz hatanızı örtmek için.

 • Vodafone Temsilcisi16 Ocak 2015

  "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 16.01.2015 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

 • Metin22 Aralık 2014

  Bayilerinizde Kasım ayı borcum hala görünmemekte, İnternet Bireysel Selfservis sisteminizden de limit problemi olmayan kredi kartım ile fatura ödeme işlemi yapıyorum 3D SECURE şifre sistemini onaylayarak deva mediyorum. siteniz 3D secure sonrası hata vermeden ana sayfaya dönüyor ve Hala ödenmemiş fatura görünüyor. 2 defa oldu bu olay. Ödeme kabul etmiyorsanız hattı kapatmayada hakkınız olmayacak bilginiz olsun. Bu bilgiler aleyhinize karşı delil olarak kullanıllacak.

 • Vodafone Temsilcisi20 Aralık 2014

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön