20 Eylül 2013

Vodafone Uyarı Mesajı Gönderdiğini İddaa Ediyor!

Vodafone'dan bana 19. 08. 2013 02:24'de dakikalarınızın %100'ünü kullandınız diye bir mesaj atılmış. Ancak bu mesaj bana gelmedi. Haliyle dakikalarımı aştım ve 250 TL fatura geldi. Aramadığım gitmediğim yer kalmadı, hepsi bana o mesajın yolladığını söylediler. Yanlışlıkla o mesajı silmiş olabilirsiniz dediler.

Sonra şunu farkettim. Dakikalarınızın %100'ü bitmiştir mesajının ilk cümlesi aynı şekilde bana gelmiş, gün-saat hatta şu şu tarihli diye başlar ya mesaj o bile aynı. Sonra cümlenin ortasında mesaj bir anda değişmiş farklı bir mesaj gelmiş. Vodafone'a resim atıyorum durumumu anlatıyorum ama bizim sistemde atıldı gözüküyor bir şey yapamayız diyorlar. Ama bana attıkları mesajı da bulamıyorlar mahkemeye ver diyorlar!

Bahtiyar 48 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi26 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili bilgilendirme sms'i tarafınıza gönderildiği tespit edilmekle beraber toplu süre limit aşımı nedeniyle ücretlendirme yapıldığı tespit edilmiştir.Faturalandırılmanıza yönelik herhangi bir sorun bulunmamaktadır. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Bahtiyar 23 Eylül 2013

    İlk başta 2 gün sonra cevap yazdılar sonra ben onların beni yanlış anladığını söyledim ve çok daha açıklayıcı ve delillerle sağlam bir mesaj yazdım hatta cevap gelmeyince bir daha yazdım. Ama bu mesajlarıma cevap veremediler heralde 2 gün sonra dönen vodafone 1 haftadır ortalıkta yok :) çünkü cevap veremiyorlar yardımcıda olmuyorlar.. Ayrıca şunu da belirteyim bu mesajlaşma e-mail yoluyla bireysel gerçekleşmiştir bu siteden dönüş daha olmamıştır. Sadece otomatik olarak biz size döneceğiz mesajı geldi hepsi bu kadar daha bekliyoruz...

  • Vodafone Temsilcisi21 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön