22 Ocak 2014

Vodafone Usulsüz Yere Kontör Alıyor!

Üye olmadığım sıcak videolar diye bir siteye usulsüz yere üye olmuşum gibi 12 tl kontörüm alınıyor. Ayrıca aynı anda iptal işlemini yapmamıza rağmen müşteri hizmetleriyle de görüşmemize rağmen kontörüm geri yüklenmiyor.

Vodafone haksız yere kazanç sağlamakta konunun değeri 12 tl ama gerekirse konuyu daha da uzatıp daha da yüksek mercilere götürebilirim. Maksat sadece ben değil kim bilir benim gibi günde kaç kişinin canı yanıyor? Aralarından kaç kişi sessiz kalıp kaderine razı oluyor? Birilerinin artık bu haksız kazançlara dur deme zamanı geldi bence.

Bilge 54 Okunma

Cevaplar

  • Bilge 15 Haziran 2014

    hattımı değiştirdim ve en iyisini yaptığımı düşünüyorum

  • Vodafone Temsilcisi27 Ocak 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 24.01.2014 Tarihinde saat 14:29 da ve 24.01.2014 tarihlin de saat 16:12 de irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşlerde,tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır. İncelemeye yönelik detaylı bilgilere, müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi22 Ocak 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön