02 Nisan 2013

Vodafone Usulsüz Fatura!

Faturalı hattı internet hizmeti almak için 3 ay taahhütlü olarak açtırdım. Açtırdıktan sonra memnuniyetsizliğim doğdu. müşteri hizmetlerini arayarak faturama itiraz ettim ama reddettiler. bunun üzerine taahhüt bitiminde hattımın faturasıza dönmesi yönünde müşteri hizmetleri üzerinden işlem yaptım.

Fakat aradan geçen 4 ay sonunda arandım ve ödenmemiş 4 faturam olduğunu ve ödemezsem icra takibine başlanacağı söylendi. bunun üzerine tekrar müşteri hizmetlerini aradım. hattım hala faturalıymış. Durumu izah ettim. 2 fatura tamamen usulsüzce çıkmıştır çünkü faturasıza çevrilmesi konusunda talimatım vardır. ama bu durum umurlarında değil tamamen fatura odaklılar.

Fatih 57 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi09 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz, sıkayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza İletmiş olduğunuz bildiriminize istinaden, 543412****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde ücretlendirme şikayetiniz incelenmiş olup,tarafınıza yapılan geri dönüşte bilgi verildiği tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

  • Fatih 03 Nisan 2013

    titizlikle değerlendirme mi? bir dönüş bile sağlanmıyor bu konuda, ben arıyorum ve hala aynı paragraf okunuyor müşteri temsilcisi tarafından. savcılık gerekeni yapacaktır kanaatindeyim.

  • Vodafone Temsilcisi02 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön