07 Eylül 2016

Vodafone Üst Üste 2 Ay Hatalı Faturalandırma Yapıldı.

55 TL'lık paketim için 316 TL fatura geldi. İnternet aşımı da, dakika aşımı da yapmadığımı, akıllı telefonumun veri kullanımı bölümünden görebiliyorum. İnternet üzerinden yapmış olduğum itirazıma raporlar bölümünden detaylı fatura dökümünü inceleyip hatalı kalemleri imzalı dilekçem ile fakslamam istendi. Ama ortada paylaşılmış bir detaylı fatura dökümü yok.

Son 3 aylık fatura dökümünü hiçbir şekilde paylaşmıyorlar ve müşteri temsilcileri her görüşmemde sistemlerinde hata olduğu için göremediklerini belirtiyorlar. Geçen ayda aynı şekilde 907 TL gelen faturam itirazım ve Sikayetvar.com sitesinde şikayetimi bildirmem sayesinde 56 TL'ye düşürülmüştü. Benden ne faks talebi oldu, ne de isim bu şekilde yokuşa sürüldü. Şikayetlerimizi illa ki tüm sosyal medya mecralarını kullanarak iletmeden çözmeye yanaşmayan, resmen kandıran bir şirket!

Duygu 267 Okunma

Cevaplar

  • Duygu 30 Eylül 2016

    Yapmış olduğum şikayetim hala çözümlenmedi. Genel müdürlükten arandım para iadesi yapılacağı söylendi ama faturam revize edilmedi. Defalarca müşteri temsilcileri ile yapmış olduğum konuşmalarda, hep şikayetiniz kayıt edildi size dönülecektir bilgi verilecektir vesaire gibi bahanelerle telefon hep çözüme ulaşmadan kapandı!

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön