05 Temmuz 2013

Vodafone Ürün Değişimine İzin Vermiyor!

Adana Optimum Vodafone şubesinden almış olduğum, bluetooth kulaklığı memnun kalmamam neticesinde ertesi gün iade etmek istedim. Karşılığında paramı değil, başka bir ürün almak istediğimi belirttim. Hiçbir olumlu geri dönüş alamadım.

Mağaza müdürünün iddaası ambalajının zedelenmiş olması sebebiyle geri alamayacağı yönündeydi. Oysa ki aldığım ürünü ambalajı her nasılsa o şekilde teslim etmiştim. Mağduriyetimin giderilmesinin bu kadar zor olmaması gerekirdi, kaldı ki başka 1 şehirde yaşıyorum.

Hakan 62 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi05 Temmuz 2013

    Sayın İlgili, Vodafone Cep Merkezleri tarafından yapılan cihaz satışı ile ilgili olarak yaşanan sorun hakkında tarafımızdan bir müdahale gerçekleştirilemediğinin bilgisini iletmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi05 Temmuz 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön