Vodafone Uluslararası İletişim Sorunları!

Uğur B. |

Sırdaş Nakliyat Şirket hatlarımızdan İtalya ve Yunanistan'a gönderdiğimiz tüm sms'ler iletilmiyor. Bahse konuyu 542 çağrı merkezine kayıt olarak bıraktık inceleyip bize dönüş yaptılar. Sonuç olarak bahse konu olan ülkelerdeki şebeke ile anlaşmaları yokmuş. Vodafone gibi bir kuruluşun bu şekilde sorunlar yaşaması bizi çok üzdü.

Şirket hatlarımızı Avea'dan taşıyalı 1 hafta oldu ama şuanda tekrar Avea'ya geçmeyi düşünüyoruz. Çünkü biz tır şoförlerimize yükleyecekleri adresleri sms atamıyoruz. 2. konu yurt dışından arandığımızda sanki Türkiye içinden aranmışız gibi numaralar çıkıyor. Sanki baz istasyonları karışıyor gibi. Biz hiçbir şey anlamadık. Hizmet çok ama çok kötü.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme SMS Hizmeti Yurtdışı Görüşme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Temmuz
  08:55

  Değerli Abonemiz
  Şikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup,
  Kurumsal Müşteri Hizmetleri tarafından mail adresinize gönderim yapıldığını belirtmek isteriz.Mail account unuzda yer alan spam ve junk mail bölümlerini kontrol etmenizi öneririz.

  Saygılarımızla,
  “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

 • 25 Temmuz
  07:44

  Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.