01 Ocak 2015

Vodafone Ulaşılamayan Müşteri Hizmetleri!

Vodafone olan telefonumun PUK'un yüzlerce kez aramama rağmen canlı bir müşteri temsilcisine bağlanıp alamadım. Sürekli şifre istiyor oda zaten hattımı kullanmadığım için almıyorum başka bir hattan da mümkün olmuyor. Bugün resmi tatil yarın ilk işim Vodafone dan çıkmak olacak. Ancak tarifemin süresinin ne zaman biteceğini dahi öğrenemiyorum.

Bu nasıl hizmet bir canlı müşteri hizmeti lütfen olmaz mı şikayet maili göndermek için dahi şifre istiyor başarabilirsen şifreni al, mecbur mektup yazıp adresine postalayacağım bu çağda başka türlü ulaşmak mümkün değil. Bu nasıl hizmet bu nasıl kurum? canlı temsilciye ulaşılamıyor. Resmen tatilimi rezil ettiler.

Şengül 81 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi06 Ocak 2015

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 06.01.2015 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır. Vodafone hatlarından direkt 542 diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından ""542"" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 46,25 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

  • Vodafone Temsilcisi01 Ocak 2015

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön