29 Nisan 2013

Vodafone Ücretsiz Diye Verilen İnternet Hattı İçin Fatura Geldi!

Vodafone smart tablet aldığım için 6 aylık her ay 1 gb olarak hediye internet paketi kazandığımı belirttiler ve beni telefonla arayıp bilgilerimi aldılar.Telefonda belki de onlarca kez sordum ve hiçbir ücret ödemeyeceğimi hattın vergilerinin de Vodafone tarafından ödeneceği bilgisi verildi.
Belirttiğim eşime, anneme ve bana ait numaralara fatura çıkarıldı. Bu vergileri yansıyacak daha sonra Vodafone ödeyecek denildi. Bu şikayetimi BTK yada yazacağım.

Çetin 43 Okunma

Cevaplar

  • Çetin30 Nisan 2013

    3 Adet hattım var. Birisi bana ait eminim onada mayısda fatura keseceksiniz. Diğer 2 hat siz ait değil diyorsunuz. Bu kadar basit mi? Onlarda benim ailem sonuçta eşim ve annem. Bu size zaman kazandırmaz bence. Btk üzerinden onlarda ayrı ayrı şikayetlerini yazdılar. Bugün son ödeme tarihiydi. Bayiniz logicbilişim in yaptığı hatamı ne dersiniz artık telafi etmek vodafone a düşer.

  • Çetin30 Nisan 2013

    Bayiniz http://www.logicbilisim.com.tr/ bu hediye paketini alan herkese hiçbir ücret ödememden kullanabileceğimizi söyledi. Bugün 2 hattımın son ödeme tarihi. Bekliyorum...

  • Vodafone Temsilcisi30 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup,şikayetinize konu olan numaralarınız kontrol edildiğinde kampanya kapsamında 6 ay boyunca aylık 1GB İnternet kullanımlarınızın tanımlandığı görülmüştür.Tarafınıza tanımlama yapıldığına dair bilgilendirme sms'lerinin gönderildiği tespit edilmiştir.Hatlarınıza yönelik sorun bulunmamaktadır.Ücretlendirmenize yönelik şikayetiniz ilgili birimlere iletilmiş olup,çözümlendiğinde tarafınıza bilgilendirme sağlanıcaktır. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön