23 Şubat 2013

Vodafone Ücretsiz Dedikleri Yerden İnternete Girdiğim Halde İnternet Ücreti Geldi!

İndirimli genç avantaj tarifesine geçtim 12 ay kalma sözü verdim 25 tl oldu 30 tl yerine fakat hiç 25 tl fatura gelmedi.

26,30 TL-30,30 TL-55,..TL Paketimdeki 500 dakikamın 180 dakikasını ve 5000 adet sms in 2500 tanesini kullandım en fazla.

Üstelik ücretsiz dedikleri Facebook ve twitter dediler o da yok ÜCRETLİ. Bayii yardımcı olamıyormuş. 542 ara diyor 542 yi arıyorsun vodafone foruma yazıyorsun vs hiçbir şey olmuyor. fatura çıktıları ile mahkemeye verince sanırım o zaman bişeyler olur. Telsim den beridir 10 yıl oldu bu operatörü kullanıyorum.

Hasan 56 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi25 Şubat 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili ücretlendirmede sorun olmadığı tarifenize uygun ücretlendirildiğiniz tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php? default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

  • Vodafone Temsilcisi23 Şubat 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön