29 Mayıs 2014

Vodafone Ücretini Ödediğim İnterneti Kullandırmıyor.

Vodafone müşterilerinden parayı alırken hizmet vermeye gelince maalesef yok. Müşteri hizmetleri sıfır kalite sıfır müşteri memnuniyeti en son geliyor.Bir de taahhüt verdiniz mi yandınız bittiniz. Benim sorunum şu: tarifeme ek internet paketi satın aldım 21 TL'ye. Fatura dönemi içinde ek internet kotamı doldurdum ama kendi tarifemde olan 250 mb'lık internetim duruyor.250mb daha internetim olmasına ve parasını da ödediğim halde internet erişimi sağlayamıyorum. Müşteri hizmetleri ile görüşmemde bana denilen aynen şu. "evet 250mb hakkınız var ama sistem buna izin vermiyor". bu ne saçma bir sistem. Abone olurken ne müşteri hizmetlerinden ne de internet sitesinden bilgilendirilmedim.

Halil 166 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi02 Haziran 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 30.05.2014 ve 02.06.2014 tarıhlerinde tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır. İncelemeye yönelik detaylı bilgilere, müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi29 Mayıs 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön