Vodafone Ücreti Alındığı Halde Paketimi Yenilemedi.

Büşra Z. |

Vodafone'da her ay düzenli yenilenen özgür genç paketi kullanıyordum. Bu ay yükleme yaptım ve yüklediğim 25 lira paket için kesildi fakat paketim yenilenmedi. Müşteri hizmetlerini aradım yenilendiğini fakat sistemde bir arıza olduğunu söyledi ve düzeltileceğini söyledi. Düzeltme işlemi yapıldı diye mesaj aldım fakat düzeltme yapılmamıştı.

Tekrar müşteri hizmetlerini aradım herhangi bir Vodafone bayiine gidip yüklememi tekrar ücretsiz olarak yaptıracağımı söyledi gittim fakat bana öyle bir kayıt oluşturulmamıştır dendi ve hiçbir şekilde tekrar irtibata geçilmedi.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Paket-Tarife Başvuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Temmuz
  13:25

  "Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup,
  11.07.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede,
  hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur.  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin
  Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.


  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.""

  "

 • 09 Temmuz
  19:43

  " Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.
  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."