25 Mart 2013

Vodafone Ücret İadesi Yapılmadı!

Otamatik ödeme talimatım olduğundan kredi kartımdan 2 kez 142 tl ödeme çekildi. Sonrasında Müşteri hizmetlerini aradığımda tarih 11/03 dü ve 4 iş günü içerisinde paranın iade edileceği söylenildi. Para gelmediği için 21/03 de tekrar aradım ve tekrar bir fatura çıktığı ve onunda tutardan düşülüp tarafıma 105 tl iade yapılacağı söylenildi fakat gelen bir meblağ yok. Parayı almayı biliyorlar fakat geri iadesini yapılacağı zaman insanı çileden çıkarıyorlar. Yaklaşık 3 defa görüşme yaptım müşteri temsilcileriyle ve hepsi birbirinden ilgisiz. Ben kızınca yetkili diye birine bağladılar ama adamın dünyadan haberi yok. Bugün yarın diye diye artık gücüm kalmadı. Taahütüm bitsin hemen kapatacağım.

Ramazan 20 Okunma

Cevaplar

  • Ramazan26 Mart 2013

    Parayı geri iade almak için aramadığım yer kalmadı hala daha oyalıyorsunuz.Paramın geri iadesini istiyorum!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Vodafone Temsilcisi26 Mart 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön