13 Şubat 2014

Vodafone Ücret Hakkında Detaylı Bilgilendirme Yapmıyor.

12 Şubat 2014 tarihinde fatura detayında benim sms gönderdiğim halde, mms gönderimi olarak gözüken ve bu şekilde ücretlendirilen kullanım ücreti ile ilgili yapmış olduğum inceleme talebinin sonuç mesajında, herhangi bir yanlışlık olmadığı tespit edilmiştir yazıyor.

Bu yapılan incelemenin doğru olmadığını gönderilen mesajların mms olmadığını ve bu ücreti benden haksız yere talep ettiğinizi belirtmek isterim. Bunun haricinde 10 Şubat 2014 tarihinde gönderdiğiniz başka bir mesajda son faturamda 20.01 TL eksik ücretlendirme olduğu ve ilk faturama bu tutarında ekleneceği yazmakta, bu ücretinde ne için olduğu tarafıma detaylı olarak bildirilmediği için bu ücretlendirmede yanlıştır.

Gökhan 34 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi19 Şubat 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 18.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Vodafone Temsilcisi13 Şubat 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön