Vodafone Twitter Ücretlendirmesi!

Hakan İ. |

23:06:2013 13:43:08 Yurtiçi internet 23:06:2013 14:54:54 yurt içi internet
bu saat ve dakikalarda Twitter kullanımının ücretsiz olduğu bilgisine rağmen bakiyemden toplam 48 krş düşüm yapılmıştır. Kontrol edilmesini istiyorum. Ayrıca Vodafone internet sitesinin bize iletin kısmı bu saatte çalışmıyor.

Etiketler :

Web Erişim İnternet/3G Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hakan İ.
  29 Haziran
  12:58

  Ezberden cevap veriyorlar. Vodafone eskisi gibi değil. Ben hangi sayfaya girdiğimi biliyorum. ancak herhangi bir düzeltme olmadı kendime operator aramaktayım.

 • Hakan İ.
  24 Haziran
  16:36

  Ben yalan mı söylüyorum. Twitter üzerinde daha önce hediye paketim üzerinden girdiğimde Twitterin ücretsiz olduğunu bildiğimden direkt olarak twitter hesabıma girdim. ve saatini söylediğim anda hesabımdan tl düştü. eğer bu düzeltmeyi yapmazsanız hattımı başka öperatöre taşıyacağım.

 • 24 Haziran
  14:02

  Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, 544205****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde ücretsiz yaptığınız facebook dolaşımlarının yanı sıra facebook üzerinden ücretli farklı sayfalara yönlendirmelerinizde mevcuttur. Bu anlamda ücretlendirmenize yönelik sorun olmadığı tespit edilmiştir.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.