24 Haziran 2013

Vodafone Twitter Ücretlendirmesi!

23:06:2013 13:43:08 Yurtiçi internet 23:06:2013 14:54:54 yurt içi internet
bu saat ve dakikalarda Twitter kullanımının ücretsiz olduğu bilgisine rağmen bakiyemden toplam 48 krş düşüm yapılmıştır. Kontrol edilmesini istiyorum. Ayrıca Vodafone internet sitesinin bize iletin kısmı bu saatte çalışmıyor.

Hakan 35 Okunma

Cevaplar

  • Hakan29 Haziran 2013

    Ezberden cevap veriyorlar. Vodafone eskisi gibi değil. Ben hangi sayfaya girdiğimi biliyorum. ancak herhangi bir düzeltme olmadı kendime operator aramaktayım.

  • Hakan24 Haziran 2013

    Ben yalan mı söylüyorum. Twitter üzerinde daha önce hediye paketim üzerinden girdiğimde Twitterin ücretsiz olduğunu bildiğimden direkt olarak twitter hesabıma girdim. ve saatini söylediğim anda hesabımdan tl düştü. eğer bu düzeltmeyi yapmazsanız hattımı başka öperatöre taşıyacağım.

  • Vodafone Temsilcisi24 Haziran 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, 544205****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde ücretsiz yaptığınız facebook dolaşımlarının yanı sıra facebook üzerinden ücretli farklı sayfalara yönlendirmelerinizde mevcuttur. Bu anlamda ücretlendirmenize yönelik sorun olmadığı tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön