Vodafone Tutarsız Fatura Detayı!

Kasım Eren T. |

Bana bu ay, önceki aylardan farklı olarak +14 TL internet faturası gelmiş., ne kısmetse tam da -18 TL kampanya yenileme indirimi alacağım zaman. ("arada kaynar" diye düşündüğünüzü düşünmek istemiyorum tabi ki) Excell detaylarını incelediğimde, saat başı, aynı dakikalarda KB çekildiği gibi bir gariplikle karşılaştım. Ve ne hikmetse, bunların bazıları ücretlendirilmiş, bazıları paketten karşılanmış. Gıdım gıdım, karınca gibi biriktirilmiş. Ücretliyse neden hepsi ücretli değil., ücretsizse neden hepsi ücretsiz değil? Kullandığım bu eski telefon zaten haftanın 5 günü genellikle kapalı. Nedir bu gıdım gıdım 1 kuruşluk ücretin sırrı.

Etiketler :

Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 13 Kasım
  14:05

  "Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 13.11.2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır.

  Vodafone hatlarından direkt 542 diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz.

  Vodafone hatlarından ""542"" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 43,80 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

 • 12 Kasım
  16:02

  Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin
  Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.