17 Eylül 2013

Vodafone Tutarsız Davranıyor!

Her ne kadar siz 1948497 numaralı şikayetime cevabınızda hattım için tanıtım SMS'i kısıtlamasına yönelik gerekli müdahalenin sağlandığını belirtseniz de, Vodafone forum sitesindeki moderatörler hala operatörümle konuyu halletmem gerektiğini söylüyorlar. Ya siz bana yanlış bilgi verdiniz, ya da moderatörler yanlış biliyor.

Şu basit soruma lütfen cevap verin: "Vodafone'dan gelen tanıtım SMS'lerinin kısıtlamasını, önceki cevabınızda belirttiğiniz gibi siz yapabiliyor musunuz, ya da Vodafone forum moderatörlerinin belirttiği gibi operatörümle mi halletmem gerekiyor?"

Ahmet 43 Okunma

Cevaplar

 • Ahmet 20 Eylül 2013

  Ben hayatımda sizin kadar bit yavrusu bir firma görmedim...

 • Ahmet 20 Eylül 2013

  copy-paste cevap, soruyu okumuyorlar bile...

 • Ahmet 17 Eylül 2013

  Vodafone tutarsız davranıyor diye değiştirmiş redaktör başlığı ama copy-paste cevap konusunda çok tutarlısınız. Zaten ben sorumda söz konusu kısıtlamayı yaptığınızı söylemişim. Yazıları nerenizle okuyorsunuz bilmiyorum ama ben size hattımla ilgili tanıtım SMS'i kısıtlamasına yönelik gerekli müdahaleyi yapıp yapmadığınızı sormadım. Böyle kıvıracağınızı bildiğim için özellikle "Şu basit soruma lütfen cevap verin" diye yazdım. Siz kısıtlama yaptık diyorsunuz, forum moderatörleriniz ise kısıtlama yapılmadığını, kısıtlamanın operatörüm aracılığıyla yapılacağını söylüyorlar. Hangisi doğru ise açıkça söyleyin.

 • Vodafone Temsilcisi17 Eylül 2013

  Sayın İlgili, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 506657****nolu hattınız için tanıtım sms'i kısıtlamasına yönelik gerekli müdahaleler sağlanmıştır. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Vodafone Temsilcisi17 Eylül 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön