11 Mayıs 2013

Vodafone Tutarsız Bilgiler Veriyor!

3 Mayıs kurumsal satış kanalı aracılığıyla anlaşma yaptık. 4 Mayıs hatlar açılmadı, adımıza daha önce farklı hattan borç olduğu ve avukat takibinde olduğu söylendi.Bu yüzden yeni hatları açamayacaklarını söylediler.Bize bir avukat ve telefon bilgisi verildi.Ve sorunlar zinciri başlamış oldu.

Avukat bilgisi yanlış, borç görünmüyor, Vodafone' u aradık bilgi alamadık, satış kanalı bilgi veremedi. Borcu ödemek istiyoruz, kime, nereye bilgisi yok. Hizmet yok, gelin hatları alın dedik, Vodafone' da yazdık, talebimizi anlamadan yazılmış bir yanıt. Bugün yine aradım, aynı konuşmada iki farklı avukat bilgisi? Sorunu çözmek istiyoruz ama nasıl, bilgiler tutarsız.Ve hep biz arıyoruz.Hizmet yok, laf çok.

Serpil 63 Okunma

Cevaplar

 • Serpil15 Mayıs 2013

  şikayete konu olan vodafone hatları 5448224808 : 2,50-11,30-10,70-17,80 YTS 5448224814 : 2,50-11,40-10,80-19,00 YTS

 • Serpil15 Mayıs 2013

  Vodafone merkezi olarak verdiğiniz son avukatta da borçlu görünmüyor. Neye göre eski hatların borcu olduğunu söyleyip, şirketimizi 3 mayıs gününden beri mağdur etme hakkın nasıl kendinizde görüyorsunuz ? Böyle bir borç var madem, borcu ödemek istiyoruz neden 10 günden fazladır kendimize muhattap bulamıyoruz? İletişim şirketi değil misiniz, nasıl iletişimde bu kadar başarısız olabiliyorsunuz? Daha sizinle kaç telefon görüşmesi yapmamız, kaç mail atmamız gerekiyor?

 • Vodafone Temsilcisi13 Mayıs 2013

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontrollerin sağlanablimesi için şikayete konu olan Vodafone Gsm numaranızı iletmenizi rica ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş

 • Vodafone Temsilcisi11 Mayıs 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön