10 Mayıs 2013

Vodafone Tutarsız Bilgiler Veriliyor!

0506367...5 Avea hattımı Vodafone cep avantaj 1500 dakika 35 Tl olan kampanyasına taşıdım. 26. 03. 2013 tarihinde. Ancak ısrarla ben kendilerine yurt dışına konuşabileceğim bir paket önermelerini istedim.

İSKENDERUN Primemall iletişim merkezindeki yetkili ve müşteri temsilcisini de aradım. kendileri ile bana, MART ayında yaptığım konuşmada 21 ülke ile konuşabileceğimi beyan ettiler. Ben de ikna oldum ve kampanyalarını kabul ettim. Israrla vodafone çalışanı konuşabilirsiniz dedi.

Ancak daha sonra aradan 15 gün geçti ve fatura ile ilgili sorularımı yöneltmek üzere müşteri temsilcisini aradım. 'HAYIR' dedi. Ben kime inanayım?Mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Mustafa 52 Okunma

Cevaplar

 • Mustafa04 Eylül 2013

  VADAFONE BENİM MSĞDURİYETİM İÇİN ÇÖZÜM ANLAMINDA ,HİÇBİR OLUMLU GİRİŞİMDE BULUNMADI.HAKSIZLIK YAPARAK KUL HAKKI YİYORLAR.

 • Mustafa25 Temmuz 2013

  hala çözüm bulamadılar,bana dönüş yapmadılar.hala çözüm bekliyorum..

 • Mustafa30 Haziran 2013

  benim aradığım numaranın ne önemi var.siz benim telefon numaram hakkında görüşmem ile ilgili durumu ortaya çıkarın.kendi çalışanınızı haklı çıkarmaya çalışmayın.iletişim noktasındaki şahıs defalarca ısrarla yurtdışına konuşma yapabilirsiniz diye söyleyerek,beni yanılttı ve ben bu ürün hakkında sözleşme imzaladım..

 • Mustafa30 Haziran 2013

  DÜRÜST DAVRANMADILAR.YANLIŞ BİLGİLENDİRME YAPARAK ÜRÜNLERİNİ SATTILAR.HATALARINI DÜZELTMELERİ İÇİN RİCA ETTİM DİKKATE ALMADILAR.MÜŞTERİ TEMSİLCİLERİNİN VE SATIŞ NOKTASININ ÇALIŞANLARI BENİ YANLIŞ BİLGİLENDİRDİ.BUNU KENDİLERİNE BİLDİRDİM,ANCAK YİNE DİKKATE ALMADILAR.ETİK DIŞI DAVRANIŞ.SÖZLEŞMEM OLMASA BUGÜN BAŞKA BİR GSM ÜRÜNÜNÜ KULLANIRIM

 • Vodafone Temsilcisi10 Mayıs 2013

  Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili belirtilen tarih aralığında müşteri hizmetleri araması tespit edilemediğinden hata tesbiti yapılamamış ve ücretlenmeye müdahale edilememiştir.Müşteri hizmetlerini aradığınız numara farklı ise numara bilgisi,tarih ve saat belirtilerek tarafımıza dönüş sağlamanızı rica ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

 • Vodafone Temsilcisi10 Mayıs 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön