16 Ağustos 2013

Vodafone Türkiye Sınırları İçinde Yurt Dışı Sinyali!

Mail yoluyla gelen ağustos ayı fatura tutarının 75. 20 TL olduğunu görünce faturayı inceledim (anlaşmam sınırsız internet ve cep avantaj her yöne mini paketi ve tutarı 41 TL) ve yurt dışı konuşma görünce 542'yi aradım. Yurt dışı konuşma olduğunu belirttiler bende yurt dışı ile konuşmadım. Sadece 29 Haziran 3 Temmuz tarihleri arasında Çanakkale'de olduğumu belirttim. Asos civarına birkaç saatliğine gezmeye gittiğimi ve kimseyi aramadığımı belirttim.

Sizi aramışlardır veya mail mesaj gelmiştir dediler. Bende Çanakkale Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde Yunanistan'dan sinyal aldıysa bu Vodafone'nun suçu dedim. Düzeltilmesini istedim fakat kız yapabileceği bir şey olmadığını belirtti. Paranın iadesini istiyorum.

Etem 110 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi21 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Hattınız ile ilgili yapılan kontrollerde sınır bölgesi şebeke değişimi nedeniyle ücretlendirme yapıldığı tespit edilmiş olup,memnuniyet kapsamında 17,10 TL 31.08.2013 tarihli fatura tutarınıza yansıtılmak üzere iade işlemi yapıldığını belirtmek isteriz. Ek bilgi olarak ;tekrar aynı sorun ile karşılamamak için şebeke değiştiğinde şebekenin değiştiğini konsolosluk numarası ve o ülkenin ücretlendirme mesajının gönderildiğini belirtmek ister,bu durumda manuel şebeke seçimi yapılmalı yada roaming servisinin kapatılması gerektiği bilgisini aktarmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi17 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön