Vodafone Tüketici Hakem Heyeti Cayma Bedeli İadesi Kararı Verdi Vodafone Eksik Ödüyor

Ömer Faruk K. |

Vodafone 12 ay taahhüt ettiğim hattımı unutarak 11. ay sonunda kapatınca vodafone tarafından cayma bedeli olarak 236 TL fatura geldi faturayı yatırdıktan sonra Seydişehir Tüketici Hakem Heyetine müracaat ettim ve heyet 236 TL ücretin tamamının iadesine karar verdi. Vodafone buna mukabil sadece haziran ve temmuz faturalarını kendilerinin karşıladığını söyleyerek başka ödeme yapmadı. Acaba iki faturanın karşılığı 236 TL midir?

Etiketler :

Borç-Adli-İdari Takip Paket-Tarife İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ömer Faruk K.
  22 Temmuz
  15:13

  Vodafone müşteri iletişim merkezi fax numarasına durumumu belirten bir dilekçe ile iban numaramı gönderdim hala ne arayan ne de ödeme yapan yok...

 • 18 Temmuz
  13:23

  "Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 18.07.2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır.

  Vodafone hatlarından direkt 542 ya da 444 0 542 / diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz.

  Vodafone hatlarından ""542"" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 40 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.
  "

 • 17 Temmuz
  15:12

  Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.