Vodafone TL'mi Alamıyorum!

Hüseyin B. |

Bingöl'deyim. Hattımı Vodafone'dan A** taşıdım. Hattımda kalan 28 TL'yi almak için Vodafone merkezlerine gidiyorum kendileri yapamayacağını söylüyorlar. Bu nasıl hizmettir bu mu sizin müşteri memnuniyetiniz. Kimisi diyor biz bayisi değiliz, kimisi diyor cep merkezinden halledin diyor.

Etiketler :

Hizmet Yetersizliği Para İadesi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 10 Kasım
  10:01

  Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 05.11.2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır.

  Vodafone hatlarından direkt 542 diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz.

  Vodafone hatlarından "542" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 46,25 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Hüseyin B.
  08 Kasım
  14:34

  kardeşim ben vodafone lu olmadığım için aramıyor müşteri hizmetlerini . 2 haftadır bunla uğraşıyorum . ayrıca 542 kullanılmıyor !!

 • 03 Kasım
  15:48

  Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.