Hüseyin Ersin A. Teşekkür Mesajı

Teşekkürler

Vodafone TL Yüklenmedi!

Hüseyin Ersin A. |

Bir bankanın internet şubesinden iki telefon hattıma mevduat hesabımı kullanarak TL yükleme işlemi yaptım. Uzun süre sonra kontrol ettim. Telefonumda bakiye sıfır görünüyor. Bankayı aradım. Vodafone paranın aktarıldığını herhangi bir sıkıntının olmadığını söyledi. Vodafone müşteri hizmetlerini aradım. Uzun süre uğraşmama rağmen ulaşamadım. Param aktarıldığı halde TL yüklemesi yapmıyor.

Etiketler :

Erişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Şubat
  18:23

  Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz talep/şikayetiniz için bize Vodafone hatlarından direkt 542 , diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşmanızı rica ederiz.

  Vodafone hatlarından "542" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 46,25 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Hüseyin Ersin A.
  04 Şubat
  16:07

  Teşekkürler

 • 04 Şubat
  14:01

  Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.