27 Mart 2013

Vodafone TL Yükleme Sorunu!

Numaramı Avea'dan Vodafone'a taşıdım.Vodafone hattını telefona taktım, 30 tl ve 20 tl'lik kartı mesaj yoluyla hattıma yüklemek için 7500'e mesaj attım.Her iki mesaj sonrası "bu servisten yalnızca Vodafone ön ödemeli aboneleri yararlanabilir.Detaylı bilgi için 4440542 müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz" mesajları geldi, hattıma tl'ler yüklenmedi.

Müşteri hizmetlerini aradım, hattı güncelleyeceğini telefonu kapatıp açmam söylendi.İşlemi yaptım hat çalışmaya başladı (arama geldi) ama tl'ler yüklenmedi.Tekrar mesaj ile tl yüklemeye çalıştım, "bu cep lira daha önce kullanılmıştır" mesajı aldım. 50 tl hattıma yüklenmeden buhar oldu! müş. hizmetleri kartların ne zaman yüklendiğini söyleyemiyor.

Volkan 197 Okunma

Cevaplar

  • Volkan01 Nisan 2013

    50 TL hattıma yüklenmedi! 30 TL ve 20 TL lik kartları yüklenme için doğru şekilde mesaj attım sorun yok ama TL'ler hattıma yüklenmedi.

  • Vodafone Temsilcisi29 Mart 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 27.03.2013 tarihinde toplam 50 TL lira yüklemesinin başarılı olduğu görülmüştür. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

  • Vodafone Temsilcisi27 Mart 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön