26 Ocak 2015

Vodafone TL Yükleme Sonrası Paket Aktifleme Sorunu!

Birkaç ay önce Duble 1000 tarifesine T**'den geçiş yaptım. Normal şartlarda gelen msg üzerine 22 TL yükleme sonucunda paketimin aktif olacağı düşüncesiyle tam 22 TL yükledim ve sonrasında hattım aktif olunca paketimin açıldığını düşünerek internet kullandım. Gelen bir msg üzerine bir yanlışlık olduğunu fark ettim ve müşteri hizmetlerini aradım. Söylenen sadece hattınız açılmış paketiniz daha yüklenmemiş bu yüzden dendi. Ben duble bin üzerine sözleşme yaptım ve doğal olarak hattım açıldığında anlaşmış olduğum tarife üzerinden açıldığını düşünürüm. Gelen msg 22 TL yükle paketini kullansa başka bir şey düşünmem. Şu an yüklediğim TL yandı. Hiçbir şekilde yardımcı olunmuyor.

Aslı 1.054 Okunma

Cevaplar

 • Aslı 24 Şubat 2015

  Ve hala geri dönüş yok

 • Vodafone Temsilcisi11 Şubat 2015

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz talep/şikayetiniz için bize Vodafone hatlarından direkt 542 , diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşmanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından "542" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 46,25 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Aslı 04 Şubat 2015

  Vodafone kesinlikle geri dönüş yapmayan ve çözüm aramayan bir firmaymış sanırım.

 • Aslı 30 Ocak 2015

  Şikayetime hala bir geri dönüş yok. Hala cevaplanmış değil.

 • Aslı 30 Ocak 2015

  bana bir dönüş yapılmadı . hala yardımcı olunmaya çalışılmıyor. en kısa zamanda geri dönüş yapılacaktır msgı dışında bir cevap verilmedi . bu bir cevap sayılmaz. bu cevap çözüm aşaması başlangıcı dahi sayılamaz. cevaplanmış gibi göstermekten başka bir şey değil.

 • Vodafone Temsilcisi26 Ocak 2015

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön