02 Mayıs 2013

Vodafone TL Yükleme!

Dün akşam saatlerinde parça kontör almak üzere aşağıda adresi ve unvanı bulunan İletişim noktasından 20 tl'lık Vodafone parça kontör istedim numarayı ve ücreti verdim 10 dakika içerisinde hattıma yükleneceği söylendi , aradan 24 saat geçmesine rağmen gelmedi, iletişim noktasına gittiğimde farklı bey vardı olayı anlattım. Böyle birşeyin olamayacağını parayı verip vermediğimi bilmediğini diğer kişi gelmeden yardımcı olmayacağın söyledi kamera kayıtlarından bak dediğimde şuan için bakmam zaten çalışmıyor git sonra gel dedi. Böyle bir ilgisizlikle karşılaştığım için internetimi dahi kapattırmayı düşünüyorum. Konu hakkında hassasiyetle davranmanızı istiyorum.

Eda 61 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi03 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden,507282****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde 02.05.2013 tarihinde hattınıza cep liranızın yüklendiği tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi03 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön