10 Haziran 2013

Vodafone TL Yükledim Paketim Yenilenmedi!

Hattıma 30 tl yükledim, sms paketimi düştükten sonra üye olduğum internet paketimi yenilemeyip kalan tl yüklememden harcadı. 17 tl mi bana haber vermeden kullanmama neden oldu. 500 mb aylık internet paketim olmasına rağmen paketi yenilemeyip kalan tl mi harcamasından şikayetçiyim. En kısa sürede dönülmesini istiyorum.

Burcu 3.091 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi11 Haziran 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. Hattınıza yükleme yaptıktan sonra Aylik 500 MB internetinizin onay mesajı gelmeden kullanmaya başlamış olduğunuzu iletmek isteriz. Anabakiyenizden kullanım sağladığınız için paket talebinize yeterli bakiyeniz kalmamış olup, onay mesajı gelmeden kullanım sağladığınızı iletmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi11 Haziran 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön